Pralka do małej łazienki

3

Pralka do jeden z tych elementów wyposażenia mieszkania, z którego nie sposób zrezygnować, nawet dysponując minimalnym metrażem. Na szczęście nie ma już żadnego problemu, by dopasować to urządzenie nawet do niewielkich łazienek czy kuchni, nie rezygnując przy tym z jego wysokiej jakości i efektywności.

Jeśli zależy nam na naprawdę kompaktowym rozwiązaniu, możemy zdecydować się na pralkę o pojemności 3 kg, ale niektóre nowoczesne modele pralek umożliwiają standardowy wsad 6 czy nawet 7 kg przy jednoczesnym zachowaniu stosunkowo niewielkich gabarytów.

Standardowa głębokość pralki automatycznej wynosi 60 cm; w przypadku pralki slim rozpina się w granicach od 33 do 45 cm, co umożliwia komfortową aranżację nawet bardzo małej łazienki w bloku. Małe pralki są często ładowane od góry, co może okazać się wyjątkowym ułatwieniem dla użytkowników bardzo wąskich łazienek – rezygnując z tradycyjnych drzwiczek oszczędzamy sporo przestrzeni od frontu urządzenia.

Pamiętajmy, że w przypadku pralki mniejsze gabaryty nie muszą wcale oznaczać mniejszego zużycia energii. Dlatego wybierając urządzenie koniecznie zwróćmy uwagę na jej klasę energetyczną – najbardziej ekonomiczną etykietą jest A+++.

Pralka slim to najlepsze rozwiązanie do małej łazienki, ale nie tylko. Nawet osoby, które dysponują nieco większą przestrzenią, mogą rozważyć tę alternatywę jako najbardziej ekonomiczną. Niewielki bęben to najlepszy wybór dla singli i bezdzietnych par – uruchamianie prania z tylko częściowo załadowanym bębnem oznacza niepotrzebne zużywanie większych ilości prądu i wody. Przy relatywnie małej ilości ubrań i rzadkim praniu mniejsza pralka jest zatem ekonomicznie najlepszą opcją.

3 thoughts on “Pralka do małej łazienki

  1. Fajne są te pralki ładowane od góry, rzeczywiście jest to bardzo dużo oszczędność miejsca w małej łazience. Za sensowną cenę 1000 złotych można już kupić dobrą pralkę na lata 🙂 Ale jak ktoś ma większy budżet, to też polecam rozejrzeć się w okolicach 1500 zł, bo moim zdaniem warto.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Pralka automatyczna

pt. cze 5 , 2020
Pralki automatyczne to najbardziej powszechny, obecny niemal w każdym gospodarstwie domowym sprzęt AGD. Występują w różnych przedziałach cenowych, klasach energetycznych i prezentują różny stopień zaawansowania technologicznego – ten ostatni aspekt nie zawsze jest równoznaczny z wysoką jakością urządzenia. Nie jest również prawdą, że im droższa pralka tym lepsza. W przypadku […]

You May Like