Pralka do 1500 zł

1

1500 zł to optymalna kwota pozwalająca na zakup dobrej, ekonomicznej pralki wolnostojącej, zarówno takiej o standardowych gabarytach, jak i odpowiedniej do małych łazienek pralki typu „slim”.

Większość dobrych pralek w tym przedziale cenowym reprezentuje wyższą klasę energetyczną – z reguły etykieta wskazuje A++, a zatem sprzęt należy do urządzeń energooszczędnych i ekologicznych.

Kupując pralkę w cenie ok. 1300 – 1500 zł możemy oczekiwać elektronicznego sterowania – funkcjonalnego panelu z ekranem LCD, który ułatwia obsługę urządzenia oraz utrzymanie jej w czystości. Szukajmy ciekawych funkcji i programów, takich jak Eco Bubble (tańsze modele pralek Samsung), opcja „pół wsadu”, programator, możliwość indywidualnej modyfikacji opcji.

W pralkach do 1500 zł poszczególne parametry składające się na ogólną skuteczność prania i komfort użytkowania są z reguły dość mocno dopracowane: standardem powinna być maksymalna prędkość wirowania do 1200 obrotów na minutę (niekiedy wyższa) oraz wysokiej jakości układ zawieszenia i rozwiązania zapewniające możliwie cichą pracę (poniżej 40 dB).

One thought on “Pralka do 1500 zł

  1. Czy są jakieś rozmiary dotyczące pralek typu slim? Chodzi mi przede wszystkim o zakres szerokości – czy są jakieś odgórne granice, które mówią o tym, że to jest pralka slim a ta jest o standardowych rozmiarach? Bo nigdzie tego nie mogę znaleźć …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Pralka do 1000 zł

pt. cze 5 , 2020
W przypadku wyboru pralki niższa półka cenowa nie musi oznaczać gorszej jakości sprzętu, choć oczywiście nie możemy oczekiwać od sprzętu poniżej 1000 zł wyjątkowo rozbudowanych funkcji i wyśrubowanych parametrów. Te jednak nie zawsze są absolutnie niezbędne. Dziś nawet tanie pralki reprezentują zwykle klasę energetyczną A czy nawet A+, należą więc […]

You May Like